DevReview #9 O LINQ z Rafałem Hryniewskim -

DevReview #9 O LINQ z Rafałem Hryniewskim

Przy okazji konferencji PolCaster 2016 (na której byłem w zeszłym roku) usłyszałem dość interesującą informację, a mianowicie: statystycznie podcast kończy się po 7/8 odcinku. Później następuje wypalenie, lub brak pomysłów i bum…koniec. O ironio mój podcast również przez chwile mógł wydać się kolejnym kandydatem do zamknięcia, ale tak jak zapowiadałem w podsumowaniu roku… POWRÓCIŁ! Nie będę się tu zagłębiał i rozpisywał nad przyczynami tak sporej przerwy (bo trwa ona on września), ale z tego miejsca wszystkich słuchaczy chciałem przeprosić i obiecać poprawę! Mam nadzieję, że począwszy od dnia dzisiejszego publikacje kolejnych odcinków będą już relatywnie regularne. Tyle tytułem wstępu 🙂

Dziś odcinek z mięskiem technicznym, które powinno zainteresować wszystkich pasjonatów języka C# i ogólnie platformy .NET. Tematem odcinka jest LINQ, a dowiecie się między innymi co ten dziwny akronim oznacza, gdzie i jak należy używać tego języka, jakich błędów/pułapek się wystrzegać i…posłuchajcie, a dowiecie się więcej 😉 Całą teorię przedstawi Wam Rafał Hryniewski – programista, blogger oraz od pewnego czasu prelegent. Przypominam, że poniżej znajdziecie linki do materiałów, które pomogą Wam dogłębnie zbadać i zrozumieć dzisiejszą tematyką podcastu!

Mi nie pozostaje nic innego, jak powitać Was ponownie na pokładzie DevReview i zaprosić do wspólnego rejsu przez następną godzinę!

 


Odcinek możecie pobrać bezpośrednio z SoundCloud-owego playera. Przypominam Wam także o kanale RSS podcastu na iTunes 🙂

 


 

LINKI:

You may also like...