„Utrzymanie mikroserwisów na prodzie…” czyli zapraszam do udziału w naszej sesji na 4Developers!

Dziś krótki anons z cyklu „self-promotion”. Miło mi ogłosić, że tak jak miało to miejsce rok temu, wspólnie z Piotrkiem Gankiewiczem poprowadzimy 45 minutową sesję na konferencji 4Developers, która to odbędzie się 8 kwietnia w Warszawie.  Prezentacja planowo przewidziana jest o godzinie 14:00 w ramach (niestety jedynej) ścieżki .NET. Pełny temat i abstrakt zamieszam poniżej.

 

Temat: „Utrzymanie mikroserwisów na prodzie? *SPRAWDŹ JAK TO MOŻLIWE*”

Abstrakt: „Zobacz Pjoter… zrobili ten kurs ‚Distributed .NET Core’ i pewnie po wdrożeniu na proda nie umiejo ogarnąć mikroserwisów…” to pewnie myśl, która nasunęła się niejednemu programiście systemów rozproszonych po naszej ubiegłorocznej prezentacji. Czy faktycznie oszukaliśmy wielu programistów, obiecując im łatwe w utrzymaniu mikro-usługi? Czy faktycznie skazaliśmy ich na nieprzespane noce przy włączonym debuggerze i znikomym stack-trace? Na te (i mniej głupie) pytania odpowiemy podczas naszej sesji, podczas której przejdziemy przez szereg praktycznych zagadnień tj. logowanie, metryki, rozproszone śledzenie… a wszystko po to, by żyło się lepiej… na prodzie.

 

Nie ma co ukrywać… tytuł jest dość mocno „rakowy”, ale był to zabieg celowy, inspirowany obecną sceną YouTube. Nie może być przecież zbyt poważnie 😉 Tak czy inaczej, jeżeli wybierasz się na konferencję, a jednocześnie chciałbyś poznać sprawdzone narzędzia/techniki, które pomogą Ci okiełznać Twoje mikrousługi szczególnie gdy zostały już wdrożone na produkcję, to serdecznie zapraszam Cię do spędzenia z nami godziny. Zapewniam, że wiedza jest dość uniwersalna i na pewno da się ją zaaplikować w językach innych niż tylko C#. To tyle. Mam nadzieję, że widzimy się na miejscu!

PS. Tempo nie będzie ustępować temu z 2018 roku #pdk

You may also like...